Vzdálenost: 
0 km
Cena výletu: 
0 Kč

Projížďka vláčkem Pastviňáčkem okolo přehrady

Mezi oblíbené atrakce u Pastvinské přehrady patří projížďka Pastvinským expresem, který je zde lidově nazíván vláčkem Pastviňáčkem. Pravidelné projížďky začínají u restaurace U mostu. Po zakoupení jízdenky se pohodlně usadíte v některém z vagonků a necháte se svézt okolo celé přehrady. Cestou se dozvíte mnoho zajímavého z historie přehrady, neboť každý vagónek je opatřen reproduktorem z něhož vyprávění zní. Vláček zastavuje u hráze Pastvinské přehrady, kde se můžete občerstvit v přilehlém bufetu Na hrázi, který má nádhernou terasu s výhledem na hladinu přehrady. Dále vláček pokračuje po cestě, která kopíruje břeh a je tedy plná zatáček a převýšení. Cestou navštívíte také Autokemp Šlechtův palouk. Cena za jeden okruh je pro děti do 120 cm 80 Kč a ostatní 100 Kč. Pastvinský vláček je tu pro Vás.

ODJEZD vláčku ze stanice od restuarce "U  mostu"   11.00 | 12.00 | 13.00 | 14.00 | 15.00 | 16.00
PŘÍJEZD vláčku do stanice od restuarce "U  mostu" 11.45  | 12.45 | 13.45  | 14.45 |  15.45 | 16.45
Provoz vláčku můžete prověřit  na telefonním čísle 608 269 102

Video z okružní jízdy vláček Pastviny

 

 

Komentáře

Nepochopím jednu věc: Jak je možné, že jste schopni prodat více lístků, než je míst ve vláčku?? A doporučení slečny v restauraci...? "Tak přijďte zítra, nebo je vraťte.." Jasně, já jedu 300km na dovolenou, abych každý den čekala, zda na mé děti zbyde místo.. A vracet je, no kdybych neměla zájem a moje děti se nechtěli svézt vlčákem, tak je kupovat nebudu! A co takhle místo toho začít počítat a neprodávat lístky stylem čím více tím lépe..

Pri dotazu na overeni jizdy vlackem ( jenom rodinny vylet)mi bylo s jistou aroganci receno ze pokud zaplatim minim.1000,-ze pojedem a ze je to vlastne desne vyhodne protoze na Horni Morave dam za listek 300,-kc.Opravdu pan ma zajimavou matematiku.Na otazku proc nema napsane ze jezdi jen pro skupiny mi bylo odpovezeno ze nemuze davat na internet vsechno co se deje na zemekouli.No to urcite nemusi,ale laka-li nekam turisty meli by tito mit presne informace aby nejeli 100km zbytecne.Urcite tuto atrakci NEDOPORUCUJI.Nedovedu si predstavit prijet s malym ditetem a poslouchat aroganrni vytky.

Taky radsi nejedeme, je to nejisty a nez aby se deti tesily, a pak nic....A pan je opravdu arogantni, nevim proc to dela,kdyz to to zrejme otravuje!

Dnes jsme se vydali na výlet a meli v plánu se v 11.00 hod svézt vláčkem. Po ujištěni při zakoupení lístků, že vláček opravdu pojede jsme se vydali na jeho stanovistě a do téměř plného vláčku nasedli. Po půl hodinovém čekání kdy řidič vláčku nepřišel jsme lístky vrátili. Čekat jestli vláček pojede ve 12 hod nebo třeba až ve 13 hod ? Za mě rozhodně nedoporučuji, pro malé děti VELKÉ zklamání.

Pekne svezeni, vtipne komentare strojvedouciho :) Behem jizdy se dozvite zajimavosti o okoli i prehrade. Jizda trva cca 40 minut a je jedna prestavka na prehrade (z prehrady se daji krmit obrovske ryby). Nam i detem se libilo. Vstupenky v restauraci U mostu. Kousek od vlacku je dobra bobova draha.

Uvedeným cenám nevěřte, platil jsem kilo i za svou desítiměsíční dceru (která byla rozhodně pod 120 cm). Projížďka netrvá 45 minut, ale 35 minut, protože se dvacet minut stojí u spřátelené hospody číslo dva. Kdybyste tam chtěli na záchod, připravte si dvacet korun (takže stejně, jak na hlaváku v praze). Pseudovtipný komentář dělá reklamu ubytovacím službám. Furt vás nabádají, abyste na všechny kolem mávali, jinak vás prý vysadí. Ale s tím vysazením to nebude tak horké, protože jsem měl neustále nasazený kyselý ksicht a dojel jsem.

Před 11. hodinou přijel řidič vláčku a začal si kontrolovat stav svého stroje. Po dofoukání gumy a mávnutím ruky nad nefunkčním zadním blinkrem si zhruba v 11.03 sednul za volant a bez jakéhokoliv zájmu začal číst nějaké noviny. Naše skupina mezitím postávala okolo vláčku a nikdo z nás nevěděl co bude - jestli máme čekat na nějaké vyzvání nebo nastoupit. Zhruba kolem 11.10 jsem už to nevydržel a zašel za "řidičem" s otázkou , jestli dnes pojedeme, nebo co má vůbec v plánu. Odpovědí mi bylo, že čeká, až si nasedneme. Tak jsem se ho úplně v klidu zeptal, co by dělal, kdybych se ho nešel zeptat. Jeho odpověď mně nepřekvapila - šel bych si sednout dolů na kafe a přišel bych na další jízdu ve 12 hodin. Zkusil jsem ještě chvíli diskutovat o tom, že by možná bylo vhodné cestující pozdravit a vyzvat k nastoupení, ale jeho argumentaci se nedalo odolat - prý že řidič autobudu taky cestujícím nemusí říkat aby si nastoupili. Uvědomil jsem si , že na hňupa argumenty neplatí a diskuse je v této chvíli vlastně jenom ztrátou času na dovolené. Jestli je toto zaměstnanec , tak klobouk dolů před jeho zaměstnavatelem, že má chuť živit takového člověka, pokud mu tato "atrakce" patří, pak je možná ztrátou času i tento komentář.

Naše společnost si vybudovala v oboru dobrou pověst a má bohaté zkušenosti. Nabízíme kvalitní služby a komplexní internetový marketing. Naše hlavní služby jsou: webdesign, e-commerce, optimalizace pro vyhledávače SEO, internetová reklama, PPC reklama, reklama zaměřená na zahraničí, podrobné analýzy. Naše společnost má tým zkušených a profesionálních designérů, vývojářů a obchodníků, kteří jsou nadšení pro to, aby pomáhali našim klientům uspět online. Jsme odhodláni poskytovat našim klientům ty nejlepší možné služby a pomáhat jim dosahovat jejich cílů. gthinkmedia.cz