Pronájem chaty Pastviny - chata Poštolka

Cena / týden: 
7 500 Kč
Cena / víkend: 
2 500 Kč
Osoby: 
10
Pokoje: 
3
Lůžka: 
10 ks

 

Nabízíme chatu k pronajmutí nacházející se na nádherném místě v blízkosti vodní nádrže Pastviny. K vyhrazenému parkovacímu stání, které je vzdáleno 50 metrů od chaty vede asfaltová komunikace. Chata k pronajmutí leží v klidném místě na Bouchalově kopci a je vzdálena 300m od hlavní pláže a 350m od známého Pastvinského mostu a přilehlé Restaurace U Mostu. Známá Vejdova lípa, kterou musíte rozhodně navštívit a jež se stává častým cílem návštěvníku Pastvin je vzdálena pouhých 300 metrů. Z chaty a její terasy je krásný a nezapomenutelný výhled do krajiny, na most v Pastvinách a hladinu přehrady. 

Pronájem chaty u přehrady Pastviny

Svou polohou je tato chata předurčena k aktivnímu trávení dovolené u Pastvinské přehrady. Veškeré atrakce, které jsou u přehrady provozovány jako např. půjčovna lodiček a šlapadel, nebo nástupiště Pastvinského vláčku jsou téměř na dosah a však nikterak nenarušují klid a pohodu. Jak úžasný výhled chata nabízí si můžete ověřit níže online záběrem z webové kamery, která je umístěna na střeše chaty.

Kliknutím na obrázek navštívíte stránku webové kamery

Jaká je dispozice chaty k pronájmu?

 Objekt o dispozici 3+1 umožňuje ubytování až 10ti návštěvníků (6+4). Na vstupu do chaty se nachází obytná veranda s rozkládací sedací soupravou se dvěma lůžky. Z verandy se vstupuje do ubytovací části nebo na WC. V ubytovací části jsou dvě samostatné dvoulůžkové ložnice (v jedné z nich je dvoupatrová postel) a obývací místnost s televizí, manželskou postelí a rozkládací sedací soupravou se dvěma lůžky. Plně vybavená kuchyně se nachází v přízemí objektu, kde naleznete také koupenu se sprchou. Vytápění objektu je řešeno elektrickými přímotopy.

Jaká je cena za pronájem chaty?

Chata není pro sezónu 2019 k pronajmutí.

Cena pronájmu za 1 týden činí 7500 Kč + spotřebovaná el. energie účtována dle ceny platného tarifu.

Cena pronájmu za víkend 2500 Kč + spotřebovaná el. energie účtována dle ceny platného tarifu.

Na základě vyhlášky obce Pastviny je dále účtován poplatek za lázeňský a rekreační pobyt. Sazba poplatku činí za osobu starší 18 let a každý i započatý den pobytu 15,- Kč.

Povlečení, ručníky a utěrky je nutné si přivézt. Povlečení je možno zapůjčit za popl. na místě 50,-Kč/lůžko/výměna.

 

 

 

Dovolená na Pastvinách v chatě k pronajmutí

Chata Poštolka byla dlouhá léta využívána k rekreaci zaměstnanců České pošty a proto jsme pro ní vybrali toto jméno. Chata je po rekonstrukci a připravena právě pro Vás. Veškeré vybavení a zařízení je nové a čisté.

Možnost prohlídky chaty před pronajmutím

V případě zájmu nebo dotazů kontaktujte majitele chaty emailem na info@prehrada-pastviny.cz. Rádi Vám odpoví na Vaše případné dotazy.

 

 

CAPTCHA
Ochrana proti robotům rozesílajícím SPAM.
Vyplňte, prosím.