Penzion Pastviny

Kde zažijete báječný relax a uvolnění znaveného těla či mysli, při horké koupeli na čerstvém vzduchu? V Penzionu Pastviny uprostřed krásné přírody v podhůří Orlických hor u Pastvinské přehrady. Poloha umožňuje výhled, z pokojů i terasy, na vodní plochu a malebnou přírodu. Bezprostřední okolí penzionu zaručuje návštěvníkům klid a soukromí, naopak přehrada a její okolí nabízí velké množství aktivit. Celoroční provoz penzionu pro Vás zajistí ubytovaní kdykoliv si vzpomenete. V Penzionu Pastviny dělají maximum pro nejvyšší spokojenost zákazníků.

Penzion Pastviny

Ubytování u Pastvinské přehrady

v Penzionu Pastviny

logo_penzion_pastviny

Kde zažijete báječný relax a uvolnění znaveného těla či mysli, při horké koupeli na čerstvém vzduchu? V Penzionu Pastviny uprostřed krásné přírody v podhůří Orlických hor u Pastvinské přehrady.

penzion-pastviny-koupaci-sud-relax

Relax

penzion-pastviny-kulecnik

Zábava

dinner-300x235-2

Jídlo

Ubytování v penzionu

Penzion Pastviny  nabízí ubytování jednom rodinném pokoji pro 6 osob a jednom APARTMÁ. Dále ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Kapacita penzionu je  46 lůžek rozdělených do 14 pokojů. Prostory penzionu jsou bezbariérové a vybavené výtahem. Dva pokoje jsou plně bezbariérové, vhodné pro vozíčkáře.

Zábava v penzionu

Penzion má multifunkční hřiště s asfaltovým povrchem s možností pro tenis, nohejbal, basketbal či fotbálek. Vše potřebné ke hře je k dispozici na penzionu. Ve vnitřních prostorách disponuje hernou se stolem na ping pong, rotopedy, fotbálkem. V neposlední řadě máme velkou zahradu k relaxu a odpočinku s velkým altánem a grilem. Poskytneme lehátka a deky na lelkování. Naší specialitou jsou poté piknikové koše, které rádi připravíme každému, kdo půjde k vodě či do lesa…

penzion-pastviny-pokoje

Těšíme se na Vás

 

+420 605 399 344