Skip to content

Ubytování Pastviny

Chcete li poznat krásné Pastviny, nebude stačit pouze jeden den a bude třeba najít ubytování. Pokud vám nepostačí nocleh pod širákem nezoufejte. V okolí přehrady je nespočetné množství ubytovacích zařízení a je jen na vás jaký typ ubytování zvolíte. Stanování v kempu čí parking karavanu, pronájem chaty, pension nebo ubytování v pokoji. Hledáte li ubytování u Pastvinské přehrady určitě si vyberete. Na tomto místě naleznete mnoho zajímavých typů a kontaktů na ubytovací zařízení v lokalitě Pastviny dle vašich představ.

Ubytování Pastviny

Ubytování u Pastvinské přehrady

Ubytování dle vašich představ je základem pěkné dovolené a proto dobře vybírejte. Provozovatelů ubytovacích zařízení se neváhejte zeptat na vše, co vás zajímá, aby nic nenarušilo vaše očekávání. Výběr není dobré uspěchat a proto se nad rezervací zamyslete s dostatečným předstihem. Pokud necháte rezervaci ubytování na poslední chvíli, budete se muset spokojit se značeně zúženým výběrem, neboť v sezóně většinou poptávka převyšuje nabídku. Pro větší skupiny typu škola v přírodě, horská škola nebo třeba sportovní soustředění jsou ideální rekreační areály, kterých je okolo přehrady Pastviny hned několik.

Pastviny jsou krásné nejen v sezóně, ale určitě si tu najdete vyžití i mimo hlavní sezónu, kdy je ubytování levnější a vyznavači klidu ocení i menší množství turistů. Pěší turistika, cykloturistika, rybaření či houbaření jsou ideální aktivity pro mimo sezónní pobyt u Pastvinské přehrady.

Ubytování v chatách k pronajmutí Pastviny 

Otázku ubytování u přehrady Pastviny řeší mnoho zájemců pronajmutím chaty nebo chatky v kempu. V autokempech a tábořištích okolo přehrady je chat k pronajmutí poměrně velké množství a však pro vyznavače klidnější dovolené nebude tato volba ideální  z důvodu velkého množství lidí v kempu. Pak může být dobrou volbou pronájem chaty od soukromého majitele. Takových chat je na břehu přehrady a v jejím přilehlém okolí několik desítek od luxusně zařízených objektů po “retro” chaty. Zajímavé řešení může být právě pronájem chaty pro dvě rodiny, kdy se náklady za ubytování mohou rozdělit a ušetřené peníze můžete investovat  do dalších aktivit v okolí přehrady.  Je jen na Vás jaký typ ubytování u přehrady Pastviny zvolíte. Majitelé, kteří nabízejí chatu k pronájmu jí většinou inzerují na některém nabídkovém serveru, který se zabývá právě pronájmem chat a chalup. Ubytování v nenších chatkách zajišťují místní autokempy a tábořiště.

Ubytování v chatách u přehrady Pastviny

Ubytování v hotelech a penzionech Pastviny

Hledáte ubytování v penzionu poblíž přehrady Pastviny? Nabídek je v této kategorii ubytování v této lokalitě opět dostatek. Většina penzionů nabízí kvalitní zázemí s perfektně zařízenými apartmány a mnohdy i další služby navíc např. bazén, venkovní posezení, hřiště pro děti nebo připojení k wifi internetu zdarma. Vyberte si některý z nabídky penzionů v lokalitě Pastviny pro Vaší dovolenou nebo víkendový pobyt.

Ubytování v penzionu u přehrady Pastviny

Ubytování v apartmánech Pastviny

Hledáte ubytování v apartmánu poblíž přehrady Pastviny? Také v této kategorii ubytování je v okolí přehrady Pastviny slušná nabídka.

Ubytování v apartmánu Pastviny

Kempy u Pastvinské přehrady

Jeden z nejoblíbenějších a velice rozšířených způsobů ubytovaní v lokalitě Pastviny je kempování v přilehlých tábořištích a autokempech, kterých je okolo přehrady hned několik. Milovníci tohoto stylu ubytovaní si mohou vybrat mezi klidnějšími tábořišti nebo své stany či karavany zaparkovat v rušnějším autokempu s větší vybaveností. Většina kempů nabízí nejen možnost umístění stanů nebo parkování karavanů, ale také pronájem chatek. Cena za ubytování v kempech je velice příznivá a dostupná pro každého. Proto je také tento způsob ubytovaní v lokalitě Pastviny velice oblíbený a kempování zde má svou historii.

Ubytování v kempu u přehrady Pastviny
168e2bd3-cab4-4698-83a6-d7900fbf33bf-2048x1536
img_7606-2048x1536

Terenní koloběžky Pastviny

Terén, hory, dobrodružství. To vše Vás čeká na našich terénních koloběžkách. Trasa z Kašparovy chaty přes České Petrovice, až k přehradě v Pastvinch slibuje nádherné výhledy a romantická zákoutí. Míjet budete také Scholzův mlýn s točícím se vodním kolem poháněném potokem Orlička. Tento potok pak bude vašim pobočníkem téměř celou cestu, jen občas si někam odskočí. Naše koloběžky jsou vyrobeny z konstrukčních materiálů a komponentů pro maximální odolnost a pro pohyb na nezpevněných cestách.