Skip to content

Akce Pastviny

Kalendář akcí Pastviny a okolí

V okolí přehrady Pastviny se v průběhu sezóny pořádá mnoho akcí. Mezi nejznámější patří Pastvinský triatlon, závod Dračích lodí, známí folkoví festival Pastvinská nota, pravidelný motosraz nebo různé sportovní utkání a turnaje. Přesný termín pořádání těchto akcí naleznete v uvedeném seznamu.  

Pořádáte li nějakou akci, rádi jí na tomto místě zveřejníme. Stačí poslat email a popis akce na info@prehrada-pastviny.cz .

Podívejte se, co se okolo Pastvin aktuálně děje.

Kulturní a sportovní akce v okolí Pastvinské přehrady

Upoutávky na pořádané akce a události v okolí přehrady Pastviny . Týkají se rekreace, sportu, turistiky, kultury i zábavy. 

Terénní koloběžky

Terén, hory, dobrodružství. To vše Vás čeká na našich terénních koloběžkách. Trasa z Kašparovy chaty přes České Petrovice, až k přehradě v Pastvinch slibuje nádherné výhledy a romantická zákoutí. Míjet budete také Scholzův mlýn s točícím se vodním kolem poháněném potokem Orlička. Tento potok pak bude vašim pobočníkem téměř celou cestu, jen občas si někam odskočí. Naše koloběžky jsou vyrobeny z konstrukčních materiálů a komponentů pro maximální odolnost a pro pohyb na nezpevněných cestách.