Datum: 
12. Srpen 2016 - 13. Srpen 2016

PASTVINSKÁ NOTA

PASTVINSKA_NOTA.jpg

X.ročník PASTVINSKÉ NOTY poněkud jinak

Pastvinská nota je festival tzv.okrajových žánrů. Prezentuje hudební světová a naše díla country, bluegrassu, folku a pod. Letošní desátý ročník bude netradiční a proto dvoudenní za doprovodu skvělého moderátora Jana Čenského.

V pátek 12.8.od 18:00 hod. bude pódium patřit rockovým kapelám a v sobotu  tradičnímu i modernímu bluegrassu, country a folku. V pátek zahájí festival kapela MARNÁ SNAHA s převzatou tvorbou nejslavnějších světových i našich bigbeatových a rockových kapel. Následovat ji bude rocková kapela HAPPY TO MEET s převažující vlastní tvorbou podbarvenou keltskou hudbou. Po nich muzika přitvrdí do hard rockového žánru v podání kapely DVACET FACEK. Na své si přijdou i posluchači „Kaťáků“. Kapela KATAPULT COVER BAND dá všechny jejich fláky v půldruhé hodiny trvající šňůře, aniž by se chtěla stylovat do „Kaťáků“. Snad nám asfaltový taneční parket vydrží zátěž tancechtivých účastníků. 

Pokračovat budeme v sobotu 13.8. ve 14:00 hod.mixem bluegrasu a country v podání Chtěbořské kapely DETTO. Po nich vystoupí Budějovická hvězda port 80.let kapela SEM-TAM. Následovat bude moderní bluegras v podání kapely FOR ROAD z Prahy. Před přestávkou odlehčí country-bluegrassový žánr Olomoucký A.M.ÚLET. Po přestávce v cca 18:00 hod. zahájí druhý blok Šumperská kapela MY country-bluegrassovou klasikou.

Po nich bude pódium patřit Děčínské, pohledné dámské kapele BÁRY. Večerním koncertem oslaví 25. výročí vzniku Pražský MONOGRAM, kapela s titulem „evropská bluegrassová kapela roku 2015“, kterého se jí dostalo na EWOB v Holandsku.No a na přání loňských účastníků festivalu odehraje country bál opět country-rocková kapela HOLÁTKA.

Počasí se nelekejme na množství deště nehleďme, neboť hlediště bude kryto party stany pro cca 250 sedících posluchačů.                         

                          SKI KLUB PASTVINY