Skip to content

Paddleboard Pastviny

Sport zvaný Paddleboarding se stává stále více populární. Stand Up Paddle (SUP) = pádlování ve stoje = Paddleboarding.

Zajímá Vás jaká je jízda na paddleboardu a chcete si to vyzkoušet? U nás na přehradě Pastviny je možnost zapůjčení paddleboardu.

Stand Up Paddle (SUP) = pádlování ve stoje = Paddleboarding

Paddleboarding a půjčovna paddleboardů Pastviny

Půjčovna paddleboardů Pastviny

Přehrada Pastviny, nacházející se v České republice, je populárním místem pro vodní aktivity, včetně paddleboardingu. V blízkosti přehrady můžete najít několik půjčoven, které nabízejí pronájem paddleboardů.

Typicky, půjčovny paddleboardů poskytují širokou škálu paddleboardů pro různé úrovně zkušeností a potřeby. Můžete si vybrat mezi různými velikostmi a typy paddleboardů. Nafukovací paddleboardy jsou obzvláště populární, protože jsou snadno přepravitelné a skladovatelné.

Pro půjčení paddleboardu u přehrady Pastviny budete pravděpodobně potřebovat platný průkaz totožnosti a možná i zálohu, která bude vrácena po vrácení paddleboardu v pořádku. Některé půjčovny také mohou nabízet krátkodobé i dlouhodobé pronájmy.

Předem je vhodné zjistit provozní dobu půjčovny a případně rezervovat paddleboard předem, zejména v případě, že se jedná o vyhledávané místo během letních měsíců. Dále je také dobré se informovat o cenách pronájmu a případných dalších službách, jako je zapůjčení pádla a záchranné vesty.

V případě, že máte zájem o půjčení paddleboardu u přehrady Pastviny, doporučuji vyhledat konkrétní půjčovny ve vašem okolí a zkontaktovat je přímo pro aktuální informace o nabídce, cenách a podmínkách pronájmu. Místní turistické informační centrum nebo webové stránky o přehradě Pastviny mohou být užitečným zdrojem informací o půjčovnách v dané lokalitě.

Paddleboard půjčovna Pastviny

Kontakt na půjčovnu Paddleboardů Pastviny

Cena za půjčení Paddleboardu

 

Paddleboard + pádlo
 

1 hod. 200,- Kč

3 hod. 500,- Kč

1 den 900,- Kč

 

Rezervace paddleboardu 

774 458 852

 

Terénní koloběžky – přehrada Pastviny

Terén, hory, dobrodružství. To vše Vás čeká na našich terénních koloběžkách. Trasa z Kašparovy chaty přes České Petrovice, až k přehradě v Pastvinch slibuje nádherné výhledy a romantická zákoutí. Míjet budete také Scholzův mlýn s točícím se vodním kolem poháněném potokem Orlička. Tento potok pak bude vašim pobočníkem téměř celou cestu, jen občas si někam odskočí. Naše koloběžky jsou vyrobeny z konstrukčních materiálů a komponentů pro maximální odolnost a pro pohyb na nezpevněných cestách.