Níže uvedené informace mohou posloužit jako návod pro bezproblémoví pronájem chaty u přehrady Pastviny. Věříme, že nalézt ten správný objekt pro Vás bude díky našim informací snazší  a rychlejší a dovolená, kterou u přehrady strávíte bude přesně podle Vašich představ. 

Pronájem chaty Pastviny

Cena pronájmů se pohybuje v letní sezóně od cca 5000 Kč za týden podle počtu lůžek a vybavení, kterým chata disponuje. Pokud hledáte ubytování v lokalitě Pastviny je pronájem chaty ideální řešení. Možnost ubytování více rodin v jedné chatě může značně snížit náklady na Vaší dovolenou. Důležité je také provádět rezervace ubytování včas a nečekat na sezónu, neboť zájem převyšuje nabídku. Vyhledat si objekt ideálního pro Vaší dovolenou nebo třeba jen na víkend můžete prostřednictvím internetu. Hned několik internetových katalogů sdružuje nabídku z okolí Pastvinské přehrady a proto si ihned uděláte přehled o možnostech a cenách. Dále Vám již nic nebrání rezervovat chatu podle Vašich potřeb.

 


Umístění pronajaté chaty může být důležité

Pokud se pro pronájem chaty opravdu rozhodnete je důležité se také zamyslet nad její lokací. V případě, že máte děti a nechcete okolo přehrady cestovat automobilem, bude asi dobré, aby byla chata umístěna poblíž centra dění v Pastvinách. Za takové místo se dá považovat okolí poblíž mostu přes přehradu. Nachází se tam několik půjčoven lodiček, elektrolodí, šlapadel, restaurace U Mostu a u nedaleké pláže pod hlavním parkovištěm v Pastvinách také restaurace Na Pláži u které je pěkné hřiště pro děti. Jedna z chatových osad v níž se nachází i několik chat, které jejich majitelé pronajímají se nachází asi 300 metrů od těchto míst v kopci s překrásným výhledem na přehradu.

pronájem chaty Pastviny

Možné aktivity po ubytování na pronajaté chatě

Nastal den Vašeho příjezdu na pronajatou chatu. Ubytovali jste se a seznámili se  s objektem. Nyní si můžete začít naplno užívat vysněnou dovolenou. Pro ty, kteří Pastviny neznají máme několik tipů kam vyrazit v průběhu dovolené u přehrady.  

Jak přidat chatu do našeho katalogu

Patříte mezi vlastníky rekreačních objektů u Pastvinské přehrady? Pronajímáte chatu nebo nad touto možností přemýšlíte? Rádi umístíme na 1 rok ZDARMA Vaši nabídku ubytování do našeho seznamu ubytovacích zařízení v okolí přehrady. Po uplynutí ročního období můžete v případě zájmu za poplatek 250 Kč prodloužit zápis o další rok. V opačném případě bude Vaše chata z katalogu vymazána.

Máte li o umístění zájem stačí Váš objekt vyfotografovat a s popisem nabídky a ceny za pronájem chaty zaslat na email info@prehrada-pastviny.cz. V případě, že sami nejste schopni poklady k umístění do našeho katalogu zajistit rádi Vám s jejich vytvořením pomůžeme. Stačí nás kontaktovat na výše uvedeném emailu.

Prodej chat v Pastvinách

Pokud Vás více než pronájem chaty láká její koupě, máme tu několik typů, jak se k informacím o nabízených nemovitostech u přehrady dostat a mít tak přehled o chatách k prodeji.