Skip to content

Pronájem chaty Pastviny (rady, tipy, nabídky)

img_1714

Níže uvedené informace mohou posloužit jako návod pro bezproblémoví pronájem chaty u přehrady Pastviny. Věříme, že nalézt ten správný objekt pro Vás bude díky našim informací snazší  a rychlejší a dovolená, kterou u přehrady strávíte bude přesně podle Vašich představ. 

Pronájem chaty Pastviny

Cena pronájmů se pohybuje v letní sezóně od cca 5000 Kč za týden podle počtu lůžek a vybavení, kterým chata disponuje. Pokud hledáte ubytování v lokalitě Pastviny je pronájem chaty ideální řešení. Možnost ubytování více rodin v jedné chatě může značně snížit náklady na Vaší dovolenou. Důležité je také provádět rezervace ubytování včas a nečekat na sezónu, neboť zájem převyšuje nabídku. Vyhledat si objekt ideálního pro Vaší dovolenou nebo třeba jen na víkend můžete prostřednictvím internetu. Hned několik internetových katalogů sdružuje nabídku z okolí Pastvinské přehrady a proto si ihned uděláte přehled o možnostech a cenách. Dále Vám již nic nebrání rezervovat chatu podle Vašich potřeb.

 

[view:ubytovani_kategorie=block=5]

Umístění pronajaté chaty může být důležité

Pokud se pro pronájem chaty opravdu rozhodnete je důležité se také zamyslet nad její lokací. V případě, že máte děti a nechcete okolo přehrady cestovat automobilem, bude asi dobré, aby byla chata umístěna poblíž centra dění v Pastvinách. Za takové místo se dá považovat okolí poblíž mostu přes přehradu. Nachází se tam několik půjčoven lodiček, elektrolodí, šlapadel, restaurace U Mostu a u nedaleké pláže pod hlavním parkovištěm v Pastvinách také restaurace Na Pláži u které je pěkné hřiště pro děti. Jedna z chatových osad v níž se nachází i několik chat, které jejich majitelé pronajímají se nachází asi 300 metrů od těchto míst v kopci s překrásným výhledem na přehradu.

pronájem chaty Pastviny

Možné aktivity po ubytování na pronajaté chatě

Nastal den Vašeho příjezdu na pronajatou chatu. Ubytovali jste se a seznámili se  s objektem. Nyní si můžete začít naplno užívat vysněnou dovolenou. Pro ty, kteří Pastviny neznají máme několik tipů kam vyrazit v průběhu dovolené u přehrady.  

Jak přidat chatu do našeho katalogu

Patříte mezi vlastníky rekreačních objektů u Pastvinské přehrady? Pronajímáte chatu nebo nad touto možností přemýšlíte? Rádi umístíme na 1 rok ZDARMA Vaši nabídku ubytování do našeho seznamu ubytovacích zařízení v okolí přehrady. Po uplynutí ročního období můžete v případě zájmu za poplatek 250 Kč prodloužit zápis o další rok. V opačném případě bude Vaše chata z katalogu vymazána.

Máte li o umístění zájem stačí Váš objekt vyfotografovat a s popisem nabídky a ceny za pronájem chaty zaslat na email info@prehrada-pastviny.cz. V případě, že sami nejste schopni poklady k umístění do našeho katalogu zajistit rádi Vám s jejich vytvořením pomůžeme. Stačí nás kontaktovat na výše uvedeném emailu.

Prodej chat v Pastvinách

Pokud Vás více než pronájem chaty láká její koupě, máme tu několik typů, jak se k informacím o nabízených nemovitostech u přehrady dostat a mít tak přehled o chatách k prodeji.