Penzion u Pastvin - Penzion Pastviny

Pokoje: 
3
Lůžka: 
12 ks
Osoby: 
12

Nabízíme celoroční ubytování  ve třech pokojích s kapacitou 12 lůžek (pokoje penzionu mají 2,4 a 6 lůžek), každý pokoj má samostatnou koupelnu s WC, sprchovým koutem nebo vanou. Povlečení i energie je v ceně ubytování. Parkování zdarma v uzavřeném areálu. 

V případě, že kvalita vody v přehradě Pastviny nebude již vyhovující, náš bazén Vám zajistí ochlazující koupel bez nežádoucích účinků. 

Hráz přehrady je v docházkové vzdálenosti pěti minut. Náš penzion se nachází na ideálním místě pro Vaši rodinnou dovolenou.

Chata u Pastvinské přehrady

Cena / týden: 
8 000 Kč
Pokoje: 
3
Lůžka: 
6 ks
Osoby: 
6

Nabízíme k pronajmutí pěkně zařízenou chatu, která disponuje čtyřmi pokoji (60 m2) v chatové osadě pod lesem nedaleko od Studenecké zátoky. Chata umožňuje ubytování šesti osob ve třech ložnicích.

Cena za objekt na týden : 8.000,- Kč

Objekt je možno pronajmout od března do listopadu. Povlečení vlastní nebo je možno zapůjčit za poplatek 50,- Kč na místě. Vratná kauce 2000 Kč. El. energie  dle elektroměru. Zákaz kouření. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Rodinný penzion LHOTKA - Klášterec nad Orlicí

Cena / den: 
280 Kč
Pokoje: 
4
Lůžka: 
10 ks
Osoby: 
10

Jedná se o pronájem ubytování v nově postaveném objektu s centrálním vytápěním a teplou vodou.

Penzion je umístěn na jižní stráni směrem k začátku jezera Pastvinské přehrady. Toto umístění tak skýtá celodenní slunce. Podél protéká potok, ústící po cca 150 m do  Divoké Orlice , která se v těchto místech rozšiřuje a tvoří začátek jezera přehrady Pastviny. Plocha pozemku je 1 000 metrů čtverečních a umožňuje příjemné využití volných chvil ( míčové hry, posezení u otevřeného ohně, v zimě sáňkování, bobování ...)

Přihlásit se k odběru RSS - Kuchyň