Skip to content

Šlapadla Pastviny – půjčovna šlapadel

Šlapadla Pastviny – půjčovna šlapadel

Šlapadla u přehrady Pastviny patří mezi jednu z nejoblíbenějších turistických atrakcí v této lokalitě. V současné době nabízejí tuto službu čtyři půjčovny z niž tři se nacházejí v okolí hlavní pláže a mostu. Další z nich je k dispozici v autokempu Šlechtův Palouk

Šlapadla jsou v Pastvinách oblíbenou atrakcí a historie šlapadel u přehrady je opravdu dlouhá. Škoda jen, že nevzniklo muzeum šlapadel, neboť některé kousky jsou opravdu zajímavé. Nepoznáváte na fotografii  na šlapadle třeba svou babičku?

 

Půjčovny šlapadel u přehrady Pastviny

Půjčovny šlapadel u přehrady Pastviny

Kde si mohu zapůjčit šlapadlo na  Pastvinské přehradě?

Eva Minářová

Půjčovna šlapadel vedle pláže

Eva Minářová
Jiří Lávička

Půjčovna šlapadel u mostu

Jiří Lávička
Miroslav Kratochvíl

Půjčovny šlapadel na pláži

Miroslav Kratochvíl
Přehrada Pastviny je krásné místo, které láká turisty nejen z tuzemska, ale i ze zahraničí. Tato přehrada v Orlických horách nabízí mnoho možností k aktivnímu odpočinku a zábavě, včetně půjčovny šlapadel.Půjčovna šlapadel u přehrady Pastviny je ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit den na vodě s rodinou a přáteli. Šlapadla jsou ideální pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového a zároveň si užít krásný výhled na přehradu.V půjčovně si můžete vybrat z různých druhů šlapadel, ale i lodiček, nebo paddleboardy. Ceny jsou velmi příznivé a půjčovna je otevřená během letní sezóny.Výhodou půjčovny je, že zde najdete šlapadla pro různé věkové skupiny a dovednostní úrovně. Pro ty, kteří si chtějí užít klidné plavby, jsou k dispozici šlapadla s nízkým profilem, zatímco ti, kteří hledají trochu větší adrenalin, mohou vyzkoušet šlapadla se skluzavkou. Přehrada Pastviny nabízí také mnoho dalších aktivit jako rybaření, turistiku a cykloturistiku, takže můžete snadno strávit celý den na tomto krásném místě.Výlet do půjčovny šlapadel u přehrady Pastviny je ideálním způsobem, jak si užít krásy přírody a zároveň si užít trochu aktivního odpočinku. Určitě stojí za to vyzkoušet a získat nezapomenutelný zážitek na vodě.

Terénní koloběžky

Terén, hory, dobrodružství. To vše Vás čeká na našich terénních koloběžkách. Trasa z Kašparovy chaty přes České Petrovice, až k přehradě v Pastvinch slibuje nádherné výhledy a romantická zákoutí. Míjet budete také Scholzův mlýn s točícím se vodním kolem poháněném potokem Orlička. Tento potok pak bude vašim pobočníkem téměř celou cestu, jen občas si někam odskočí. Naše koloběžky jsou vyrobeny z konstrukčních materiálů a komponentů pro maximální odolnost a pro pohyb na nezpevněných cestách.