Skip to content

Restaurace Pastviny

Restaurace Pastviny

Přehrada Pastviny  je vyhledávanou turistickou destinací v Pardubickém kraji a nabízí mnoho možností k trávení volného času. V okolí přehrady se nachází několik restaurací a hospůdek, které nabízejí širokou škálu jídel a nápojů.

Jednou z oblíbených restaurací v této oblasti je například Restaurace Na Pláži, která se nachází přímo u břehu přehrady vedle bobové dráhy. Kromě české kuchyně zde můžete ochutnat i pizzu a vybrat si z široké nabídky nápojů včetně různých druhů piv. Restaurace má také venkovní terasu s výhledem na přehradu, kde si můžete vychutnat své jídlo při příjemném posezení.

Restaurace u Mostu v Pastvinách patří mezi nejznámější, neboť stojí přímo u známého viaduktu vedoucího přes přehradu. Má bohatou historii a i zde se dobře najíte a napijete. U této restaurace se nachází půjčovna šlapadel Pastviny.

Další možností je Restaurace Formanka, která se nachází nedaleko hráze přehrady. Specialitou této restaurace jsou grilované pokrmy, které si můžete vychutnat na venkovní terase v příjemném stínu.

Pokud hledáte tradiční českou kuchyni, můžete navštívit Restauraci Na vleku, která se nachází nedaleko autobusového nádrží v Pastvinách směrem k hrázi. Restaurace nabízí široký výběr jídel, jako jsou třeba svíčková na smetaně, guláš nebo vepřová pečeně, a také různé druhy piva a dalších nápojů.

V okolí přehrady Pastviny se nachází také několik hospůdek a menších restaurací, které nabízejí tradiční českou kuchyni a regionální speciality. Mezi ně patří například Hospůdka na Šlechťáku, která je součástí kempů Šlechtův palouk nebo GaGI Bistro, které je známé pro svou nabídka fresh jídel.

V oblasti přehrady Pastviny tedy máte mnoho možností k výběru restaurace nebo hospůdky podle vašich preferencí a chutí. Ať už hledáte tradiční českou kuchyni nebo speciality ze světové kuchyně, určitě si zde najdete to své.

 

Restaurace Pastviny

Restaurace Pastviny

Restaurace v okolí Pastvinské přehrady

U Mostu

Restaurace U Mostu Pastviny
Restaurace rodinného stylu

Na Vleku

Restaurace rodinného stylu
Restaurace Na Pláži Pastviny

Na Pláži

Restaurace Na Pláži Pastviny

Formanka

Chef Specialist
Chef Specialist

Hospůdka na Šlechťáku

Chef Specialist

GaGi TRUCK|BISTRO

Chef Specialist