Hotel Pastviny

Hotel Pastviny

Hledáte ubytování v hotelu u Pastvinské přehrady? Právě jste ho našli.
Hotel Pastviny (známý i pod svým starým názvem jako „Lesanka“) se těší na své hosty a okouzlí je nejen skvěle vybavenými pokoji nebo odpočinkovými zónami, ale především i svým nezapomenutelným výhledem z hotelové terasy.
 
rsz_p7030008

Ubytování v hotelu Pastviny

Chcete poznat krásy rozmanitého údolí přehrady Pastviny a užít si dovolenou ve stylovém a příjemném ubytování? Pokud ano, rezervujte si ubytování. Výběr termínu, pokoje nebo třeba pobytového balíčku je již na Vás. V rámci odpočinku pak jistě oceníte i čepované pivo z pivovaru Lobkowicz a mnoho dalšího!

Terénní koloběžky

Terén, hory, dobrodružství. To vše Vás čeká na našich terénních koloběžkách. Trasa z Kašparovy chaty přes České Petrovice, až k přehradě v Pastvinch slibuje nádherné výhledy a romantická zákoutí. Míjet budete také Scholzův mlýn s točícím se vodním kolem poháněném potokem Orlička. Tento potok pak bude vašim pobočníkem téměř celou cestu, jen občas si někam odskočí. Naše koloběžky jsou vyrobeny z konstrukčních materiálů a komponentů pro maximální odolnost a pro pohyb na nezpevněných cestách.